Pokud se rozhodnete pro sjednání služby virtuální sídlo v Praze u naší společnosti, je možné vyřídit potřebné kroky i bez vaší osobní účasti v Praze. K tomu slouží plná moc a potřebné dokumenty k umístění sídla firmy v Praze budou zaslány prostřednictvím klasické pošty.

Pokud potřebujete sídlo firmy v Praze čí sídlo společnosti spojené s příjmem a úschovou pošty a službami recepce. Dnes je tato služba s názvem virtuální sídlo firmy v Praze vyhledávanou cestou k získání reprezentativní adresy pro podnikání a současně se jedná o možnost jak například začít s podnikáním s minimálními náklady, nebo jak se vyhnout oficiálnímu uvedení vaší soukromé adresy, pokud nedisponujete další vhodnou nemovitostí kromě bytu, ve kterém žijete se svou rodinou.

Podstatou služby sídlo firmy Praha je souhlas společnosti  se zřízením oficiálního sídla vaší firmy na lukrativní pražské adrese Královské Vinohrady. V praxi to znamená zápis adresy Varšavské ulice, Vinohrady – Praha do obchodního rejstříku vaší firmy, na vaše vizitky a další marketingové a prezentační materiály. Tímto krokem nastavíte svému podnikání či firmě image zas o laťku výš a zároveň uspoříte nemalé náklady na provoz vlastní kanceláře.

V současné době každý hledá cesty jak podnikat co nejefektivněji a šetřit zbytečné náklady. Virtuální sídlo firmy v Praze společně s virtuální kanceláří jsou cesty, které tato kriteria splňují. Virtuální sídlo firmy slouží rovněž pro příjem vaší korespondence a to jak obyčejné tak i doporučené. Příchozí klient, který zavítá na adresu virtuálního sídla je přivítán naším profesionálním uvítacím personálem v prostorným foajé s recepcí a v případě potřeby je domluven další postup, jak se s vaší firmou osobně kontaktovat. Frekvence a způsob informačních toků je předem domluven v návaznosti na vašich potřebách či očekávání.

Zřízením virtuálního sídla ve spolupráci s naši společností  máte jistotu, že splňujete veškeré podmínky, které obecně závazné předpisy pro sídlo společnosti vymezují.