Uvažujete o tom, že začnete podnikat a přemýšlíte o vhodné adrese sídla firmy v Praze pro vaši společnost? Chcete být na očích, v Praze a dokonce v lukrativní pražské čtvrti? Možná vás právě v těchto úvahách odrazují myšlenky na přemrštěné náklady za pronájem kancelářských prostor, vhodných pro registraci sídla firmy. Na webových stránkách společnosti  se můžete přesvědčit o tom, že sídlo vaší firmy v lukrativní části Prahy lze provozovat za téměř symbolickou nákladovou položku. Můžete si tak být jisti, že na vizitkách, firemních materiálech a zejména v obchodním rejstříku bude adresa, která bude splňovat vaše představy o prestižním pražském sídle firmy.

Pražská čtvrť Královské Vinohrady, kde naše společnost  poskytuje takzvaná virtuální sídla firem v Praze, splňuje všechna kritéria pro reprezentativní image právě vašeho podnikání. Sídlo firmy v Praze poskytujeme v odpovídajících kancelářských prostorách přístupných přímo z Varšavské ulice na Vinohradech. Prestižní adresa vás v jakémkoliv podnikání posune o stupeň výš, proto si zvolte sídlo firmy v Praze, které bude jednoznačným přínosem.

Pokud pro vás není pohodlná či časově přijatelná osobní návštěva, zajistíme vám služby Virtuálního sídla firmy v Praze i bez vaší osobní účasti. V rámci služeb Virtuálního sídla firmy totiž nabízíme více variant a sami si zvolíte, jak vysoký komfort chcete využívat. Kromě zapsání sídla firmy do obchodního rejstříku je samozřejmostí totožná korespondenční adresa, obchodní označení sídla vaší firmy na poštovní schránce a štítek na vstupních dveří do kanceláře. Naším cílem je nabídnout vám služby, které budete aktivně využívat, nikoliv služby, za které budete pouze platit.